Oferta dla Parafii

Specjalnie dla Parafii proponujemy następujące produkty przygtowane pod kątem jakości, prostoty i w wyjatkowo korzystnuch cenach.

Wirtualne wycieczki zawierające gigapanoramę wnętrza świątyni.
Produkt innowacyjny w pełni multimedialny może być w pełni spersonalizowany .
Przykładowa realizacjia z Bazyliki Mniejszej w Trzebini.

Aby pokazać szczególne piękno obiektów sakralnych oferujemy do każdej wycieczki gigapanoramę w cenie pojedynczego punktu wycieczki.


Przykład Kościoła w Muzeum Etnograficznym w Zubrzycy Górnej

 


Kościół  Świętych Wojciecha i Jerzego w Zatorze

 Digitalizacja archiwów parafialnych oraz cennych przedmiotów takich jak naczynia liturgiczne, szaty, monstrancje.
Dokumenty fotografujemy za pomocą najwyższej klasy sprzętu zapewniając wyjątkowe odzwierciedlenie szczegółów. Możemy je skatakogować sprawiając, że przeszukiwanie archiwów nie będzie już sprawiać problemów.


Przykładowy skan dokumentu ze względu na rozmiary składający się z kilku fotografii złożonych w całość. Zastosowana technologia pozwala na zbliżanie poszczególnych fragmentów bez zbytniego obciążania komputera.

Poniżej replika kielicha liturgicznego

 

Galeria przedstawiająca fotografie przedmiotów kultu

 

Posiadamy równiez w swojej ofercie projektowanie i wdrażanie stron WWW.
Nasza usługa w tej dziedzinie zdecydowanie odbiega od produktów konkurencji. Naszą domeną są strony internetowe w pełni konfigurowalne i zarządzane przez Klienta. W przypadku potrzeby naniesienia jakiejkolwiek zmiany nie ma potrzeby wnoszenia opłaty za kolejną usługę. Klient jest w stanie sam modyfikować całą witrynę (stronę główną, podstrony) z łatwościć porównywalną do najpopularniejszych edytorów tekstowych.
Jeśli potrafią  Państwo posługiwać się programem MS Word to i z edycją naszej strony nie będzie problemu.
Dodanie nowej galerii, podstrony czy edycja tekstu nie wiąże się już z koniecznością korzystania z usług informatyka.

Zastosowany w naszym produkcie system zarządzania treścią, zakłada maksymalną optymalizację pod katem multimediów. Z łatwością dodamy bez niczyjej pomocy animację flash, film z dowolnego źródła czy podpis pod załączonym plikiem.

Wszystkie te czynności, wykonają Państwo dzięki naszemu ststemowi zarządzania treścią niebywale łatwo i przejżyście, oszczędzając przy tym czas (potrzebny zewnętrznej firmie na wprowadzenie zmian) i pieniądze (bo za stronę zapłacą Państwo tylko przy zakupie).