Oferta dla Przedszkoli

Specjalnie dla przedszkoli proponujemy następujące produkty przygotowane pod kątem jakości, prostoty i w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Sami będąc rodzicami wiemy jak ważne jest miejsce, w którym nasze dzieci spędzają czas, oprócz zabawy liczy się komfort i bezpieczeństwo pociech.

Jesteśmy wszyscy w stanie poświęcić sporo czasu i energii, aby zapewnić swoim pociechom jak najlepszą zabawę w bezpiecznym i doskonale zaaranżowanym wnętrzu.
Dlatego niezmiernie ważne jest odpowiednie wyeksponowanie walorów Waszego Przedszkola.
Zdjęcia nigdy w pełni nie oddają klimatu i charakteru miejsca. Wirtualne spacery jakie oferujemy, są idealnym sposobem na najwierniejsze ukazanie zalet Przedszkola.
Rodzic mogąc samodzielnie obejrzeć wszystkie pomieszczenia w dowolnym tempie nabiera większego zaufania do miejsca które ogląda, mimo większej odległości lub nieco wyższej niż w innych placówkach ceny, podejmie decyzję o odwiedzinach Państwa Przedszkola.
Krok najważniejszy zostanie wykonany, Rodzic odwiedzi Waszą Placówkę!
Wirtualna wycieczka jest w tym momencie nowością na rynku i znacznie podnosi prestiż Placówki, wyróżnia ją spośród innych podobnych miejsc. 


Nasz innowacyjny w pełni multimedialny może być w pełni spersonalizowany.
Poniżej przykładowe realizacje.

 

MikiLand Językowe Przedszkole Marzeń w Warszawie

 

Wirtualna wycieczka po Przedszkolu Językowym Mikiland. Zawiera aktywne hotspoty umożliwiające szybkie przemieszczanie się po dowolnych punktach na mapie wycieczki, interaktywną mapę, oraz zdjęcia w technice HDR w pełni eksponujące także to co mamy za oknem budynku.   Wycieczka po tym obiekcie jest przykładem wykorzystania, obok technologii Flash, języka HTML 5, dzięki czemu zyskujemy możliwość eksponowania naszych projetów na urządzeniach m. in. Firmy Apple  ( m .in.IPhone, Mac, )czy urządzeniach pracujących na OS Android (popularne smartfony i tablety).

Przedszkole samorządowe w Płazie

 

 

Posiadamy również w swojej ofercie projektowanie i wdrażanie stron WWW.
Nasza usługa w tej dziedzinie zdecydowanie odbiega od produktów konkurencji.
Naszą domeną są strony internetowe w pełni konfigurowalne i zarządzane przez Klienta.
W przypadku potrzeby naniesienia jakiejkolwiek zmiany nie ma potrzeby wnoszenia opłaty za kolejną usługę. Klient jest w stanie sam modyfikować całą witrynę (stronę główną, podstrony)
z łatwością porównywalną do najpopularniejszych edytorów tekstowych.
Jeśli potrafią  Państwo posługiwać się programem MS Word to i z edycją naszej strony nie będzie problemu.
Dodanie nowej galerii, podstrony czy edycja tekstu nie wiąże się już z koniecznością korzystania z usług informatyka.

Zastosowany w naszym produkcie system zarządzania treścią, zakłada maksymalną optymalizację pod katem multimediów. Z łatwością dodamy bez niczyjej pomocy animację flash, film z dowolnego źródła czy podpis pod załączonym plikiem.

Wszystkie te czynności, wykonają Państwo dzięki naszemu systemowi zarządzania treścią niebywale łatwo i przejżyście, oszczędzając przy tym czas (potrzebny zewnętrznej firmie na wprowadzenie zmian) i pieniądze (bo za stronę zapłacą Państwo tylko przy zakupie).

Przykładowa realizacja :

www.przedszkoleplaza.pl